Schüsslerovy soli v pediatrii

Odborný seminář a praktický workshop s německým lektorem Güntherem H. Heepenem.

Informace o seminářiZákladní cena: 900,00 Kč

Lektor: Günther H. Heepen
Naturopat, psychoterapeut působící v Bamberku v Bavorsku. Je novinář, šéfredaktor časopisu zabývající se biochemickou terapií a přírodní léčbou “Cesta ke zdraví” (Weg zum Gesundheit), autor mnoha knih, převážně s tématikou Schüsslerových solí.
V Německu i zahraničí působí jako lektor a školitel biochemické léčby a terapie Schüsslerovými solemi.

Občerstvení je po dobu semináře zajištěno.
Kapacita semináře je omezena.

ANOTACE ODBORNÉHO SEMINÁŘE
Schüsslerovy soli jsou homeopaticky zpracované minerální látky které se po celém světě těší velkému ohlasu. Jedná se o velmi šetrnou terapii, jejíž užití je vhodné též v pediatrii.

Tato léčebná metoda byla vyvinuta v roce 1873 německým lékařem Dr. Wilhelmem Heinrichem Schüsslerem. Jedná se o naprosto přirozenou terapii, která může být s úspěchem zahrnuta do Vaší každodení praxe již se základními znalostmi.
 
Ať už se jedná o ADHD/ADD, atopický ekzém, poruchy spánku či problémy ve škole – biochemie dle Dr. Schüsslera nabízí možnosti, které mohou dětem ve Vaší praxi rychle pomoci.

Obličejová diagnostika, která je též součástí semináře, Vám pomůže podle vnějších viditelných znaků poznat nejdůležitější soli, resp. jejich nedostatek.

V rámci semináře se seznámíme se základy terapie pomoci Schüsslerových solí, zmíníme se o významu jednotlivých solí, o obličejových znacích a nejdůležitějších dětských onemocněních tak, abyste už příští den mohli získané vědomosti uplatnit ve své praxi.Aktuální termíny

Všechny termíny již proběhly

Pořádá:
PACE 2015, o.p.s.
pace2015@gmail.com