Využití minerálních solí Dr. Schüsslera u GIT potíží

Odborný seminář a praktický workshop s německým lektorem Güntherem H. Heepenem.

Informace o seminářiZákladní cena: 900,00 Kč


ANOTACE ODBORNÉHO SEMINÁŘE

"Zdravý mikrobiom" je v dnešní době intenzivně diskutované téma na medicínských fórech. Vědecký výzkum jednoznačně prokázal souvislosti mezi střevní dysmikrobií a širokou škálou chronických onemocnění včetně psychiatrických diagnóz, ale chybí nám návod na vhodné postupy, jak střevní flóru šetrně a zároveň účinně obnovit. Toto téma je též hojně diskutované i v rámci postcovidového syndromu.
Německý lektor Günther H. Heepen představí své zkušenosti s různými terapeutickými koncepty a postupy, které ve své praxi využívá
k sanaci mikrobiomu.

Dále se bude věnovat jednotlivým patologiím GIT:

- akutní a chronická gastritida
- chronické pankreatopatie
- ulcerózní kolitida
- Crohnova nemoc aj. 
Zaměří se zejména na výběr osvědčených kombinací minerálních solí Dr. Schüsslera u uvedených diagnóz. 

Mezi účastníky oblíbený praktický workshop Antlitzdiagnostiky- návod, jak rozpoznat známky onemocnění GIT z obličejových znaků - nebude chybět ani na tomto semináři. 

V závěru semináře obdrží všichni, kteří se zúčastnili alespoň 3 ze 4 pořádaných seminářů, certifikát o absolvování Akademie Günthera H. Heepena.

Lektor: Günther H. Heepen
Naturopat, psychoterapeut působící v Bamberku v Bavorsku. Je novinář, šéfredaktor časopisu zabývající se biochemickou terapií a přírodní léčbou “Cesta ke zdraví” (Weg zum Gesundheit), autor mnoha knih, převážně s tématikou Schüsslerových solí.
V Německu i zahraničí působí jako lektor a školitel biochemické léčby a terapie Schüsslerovými solemi.

Chutné občerstvení bude po dobu semináře zajištěno. Pokud máte nějaká dietní omezení, dejte nám prosím vědět na email info@vzdelavani-seminare.
Kapacita semináře je omezena, přihlašte se proto prosím včas :)


Moc se na všechny těšíme a jsme moc rádi, že se budeme moci vidět všichni společně i s lektorem naživo, v Dobřichovicích i v Brně.

Jak se na místo semináře dostanete:

Dobřichovice:
Restaurace a hotel Panská zahrada - https://panskazahrada.cz/
Z Prahy se do Dobřichovic pohodlně dostanete vlakem, cesta trvá 31 minut - https://www.cd.cz/spojeni-a-jizdenka/spojeni-tam/011c1252-0d99-4d9b-ab3b-9e8dba2fb883, z nádraží je to cca 10 minut pěšky.
U hotelu je též možno parkovat, pokud tuto možnost využijete, napište na info@vzdelavani-seminare.cz a budeme Vám rezervovat místo.

Brno:
Otevřená zahrada - https://www.otevrenazahrada.cz/
tento prostor se nachází v centru Brna, na tomto odkazu se můžete podívat, jak se na místo konání dostat: http://www.otevrenazahrada.cz/OZ-2/media/Prilohy/Otevrena-zahrada_Jak-se-k-nam-dostat_2020.pdf, od Hl. nádraží jede tramvaj č. 4 cca 10 minut, výstup je na zastávce Obilní trh.
Aktuální termíny

Všechny termíny již proběhly

Pořádá:
PACE 2015, o.p.s.
pace2015@gmail.com