Schüsslerovy soli při potížích pohybového aparátu a při sportovní zátěži

odborný webinář (nejen) pro fyzioterapeuty

Informace o seminářiZákladní cena: 390,00 Kč

Chtěli byste se dozvědět, co to jsou minerální soli Dr. Schüsslera a jak se dají využít u klientů s potížemi pohybového aparátu či u sportovců, ať už jako prevence nebo jako podpůrná léčba?
Právě pro Vás je určen tento webinář, který povedou dvě zkušené lektorky - lékařka MUDr. Magdalena Záchová a fyzioterapeutka Mgr. Eva Šafářová.


O solích Dr. Schüsslera
Schüsslerovy soli jsou homeopaticky zpracované minerální látky v ředění D6 nebo D12. Dají se velmi dobře využít při potížích pohybového aparátu, mohou být výbornou volbou pro sportující děti i dospělé, všechy úrovní . Pochopení této léčebné metody na rozdíl od homeopatie nevyžaduje náročné dlouholeté studium a dobře se doplňuje s dalšími šetrnými metodami stejně jako s klasickou léčbou.

O webináři
Na webináři se dozvíte, co to jsou Schüsllerovy soli a jak je můžete použít ve své praxi, u svých klientů. O zkušenosti se s vámi podělí obě lektorky, které Schüsslerovy soli ve svých praxích používají již řadu let.
Bude též prostor na Vaše dotazy či sdílení zkušeností.

Na co se můžete těšit?
• webinář vedený dvěma zkušenými lektorkami
• zkušenosti z každodenní praxe lékařky i fyzioterapeutky
• záznam webináře
• praktické tipy

Termín a místo konání:
3. 10. 2023, 18,00 - 19,30
platforma ZOOM

Link s přihlášením Vám přijde 1 den před konáním webináře.


Pokud Vám okamžitě po registraci nedorazí email s dalšími informacemi, zkontrolujte si prosím spam.

Těšíme se na setkání s Vámi!


O lektorkách:
MUDr. Magdaléna Záchová
Magda působí od roku 1995 v medicíně, a to jak v klinické medicíně nemocniční, tak i ambulantní, se specializací anesteziologie a resuscitace, všeobecné lékařství.  Od roku 2010 se věnuje homeopatii, ve své praxi využívá akupunkturu, diagnostiku EAV, nově též fototerapeutické náplasti LifeWave. Zabývá se terapií psychosomatických onemocnění a rodinnou terapií.

Mgr. Eva Šafářová
Eva pracuje od roku 1998 jako fyzioterapeutka se zaměřením na terapii funkčních poruch pohybového systému. Ve své praxi ráda používá komplexní přístup a mimo jiné metody jako jsou kraniosakrální terapii, tradiční čínskou medicínu a metodu Three in One Koncept - One Brain. Od roku 2010 se věnuje homeopatii a  v roce 2020 začala používat fototerapeutické náplasti Lifewave. 

Aktuální termíny
03 10. 2023 18:00
ZOOM
plnohodnotný záznam webináře
Pořádá:

PACE 2015, o.p.s.
pace2015@gmail.com