Schüsslerova sůl No. 11 Silicea D12

Využití u jednotlivých věkových skupin

Informace o seminářiZákladní cena: 299,00 Kč

Srdečně Vás zveme na nový cyklus odborných přednášek spolu s praktickým workshopem na téma Schüsslerovy soli v praxi lékaře a lékárníka.


O solích
Schüsslerovy soli jsou homeopaticky zpracované minerální látky v ředění D6 nebo D12. Jejich terapeutické využití je velmi široké a představuje užitečný nástroj pro praxi každého lékaře i lékárníka. Pochopení této léčebné metody na rozdíl od homeopatie nevyžaduje náročné dlouholeté studium a dobře se doplňuje s dalšími šetrnými metodami stejně jako s léčbou klasickou,

O našem novém vzdělávacím cyklu
Cílem nového vzdělávací cyklu je nabídnout vám postupně ucelený přehled všech 12 minerálních solí Dr. Schüsslera s důrazem na jejich využití v praxi z pohledu dvou zkušených odborníků a lektorů. Na každém semináři se blíže seznámíte se třemi minerálními solemi a vybranými diagnózami, u kterých je naši lektoři s dobrým výsledkem využívají. Důraz bude kladen na případy z klinické praxe a na diskuzi s účastníky.

Téma 4. semináře - tentokrát se budeme podrobně věnovat 1 soli, a to soli číslo 11 Silicea:
Schüsslerova sůl No. 11 Silicea D12 a její využití u jednotlivých věkových skupin
Silicea v dětském věku
Sůl pro "krásu"
Obličejové znaky
Silicea u dospělé populace

Aktuální termín:
25. 01. 2022, 18, 00 - 19,30, online platforma ZOOM
Pozvánka s linkem na webinář Vám přijde nejpozději 1 den před konáním webináře.
Pokud Vám okamžitě po registraci nedorazí email s dalšími informacemi, zkontrolujte si prosím spam.

Těšíme se na setkání s Vámi!

O lektorech:
MUDr. Magdaléna Záchová
Od roku 1995 působí v medicíně, a to jak v klinické medicíně nemocniční, tak i ambulantní, se specializací anesteziologie a resuscitace, všeobecné lékařství.  Od roku 2010 se věnuje homeopatii, ve své praxi využívá akupunkturu, diagnostiku EAV, nově též fototerapeutické náplasti LifeWave. Zabývá se terapií psychosomatických onemocnění a rodinnou terapií.


MUDr. Eva Kettmannová
Homeopatka, celostní lékařka, specializací z interní medicíny a alergologie a imunologie. 18 let se věnuje homeopatii, je lektorkou léčebné metody 12 Schüsslerových solí, ve své praxi využívá EAV diagnostiku, Bachovy esence, Havajské esence a nově i fototerapeutické náplasti LifeWave. Věnuje se vzdělávání a lektorské činnosti v různých oblastech celostní medicíny. Je spoluautorkou webového portálu svethomepatie.cz a terapeutenavlne.cz. 

Aktuální termíny
25 01. 2022 18:00
Online platforma ZOOM
plnohodnotný záznam z webináře
Pořádá:

Health communication s.r.o.
info@healthcommunication.cz