Obličejová diagnostika - II. část, Brno

Naučte se doporučovat Schüsslerovy soli podle znaků v obličeji

Informace o seminářiZákladní cena: 450,00 Kč

Už jste se s terapií pomocí Schüsslerových solí seznámili, používáte je ve své praxi a rádi byste se dozvěděli více? Právě pro Vás je určen tento nástavbový seminář, kde se naučíte diagnostikovat a předepisovat jednotlivé soli podle znaků viditelných v obličeji.
Na tomto semináři s Vámi lektorka MUDr. Eva Kettmannová probere zbývajících 6 solí.

Termín: 22. 10. 2024, 14, 00 - 17,00 hod
Místo: Centrum pro rodinu a sociální péči, Biskupská 280/7, Brno


Náplň workshopu:

Obličejová diagnostika zkušenému odborníkovi během chvilky prozradí, které soli danému člověku konstitučně (i aktuálně) chybí. Díky jednotlivým znakům můžeme rozpoznat i závažnost deficitu, rozhodnout o délce léčby a sledovat její průběh. Jedná se o poměrně jednoduchou metodu a lze uplatnit ve všech zdravotnických profesích. Na tomto 2- dílném workshopu se na jednotlivé znaky zaměříme víc do hloubky, než bývá uvedeno v dostupných příručkách o Schüsslerových solích. Pracovat budeme v malé skupině. Teoretická část bude stručná, naopak důraz bude kladen na osvojení si praktických dovedností.   

Podmínkou účasti je základní znalost účinku všech 12 minerálních solí Dr. Schüsslera a minimálně roční praktické zkušenosti s jejich použitím v praxi. 

Počet míst je limitován na 20 účastníků.

Prosíme dámy, aby se ideálně nelíčily, na místě bude k dispozici odličovač apod.

Drobné občerstvení je zajištěno, voda, káva a čaj po celou dobu k dispozici.

Těšíme se na viděnou!

O lektorce:
MUDr. Eva Kettmannová
Eva je homeopatka, celostní lékařka, specializací z interní medicíny a alergologie a imunologie. 18 let se věnuje homeopatii, je odbornice na léčebnou metodu 12 Schüsslerových solí, ve své praxi využívá EAV diagnostiku, Bachovy esence, Havajské esence a nově i fototerapeutické náplasti LifeWave. Věnuje se vzdělávání a lektorské činnosti v různých oblastech celostní medicíny. Je spoluautorkou webového portálu svethomepatie.cz a terapeutenavlne.cz. 

Aktuální termíny
22 10. 2024 14:00
Centrum pro rodinu a sociální péči
Pořádá:

Health communication s.r.o.
info@healthcommunication.cz