Minerální soli Dr. Schüsslera s obsahem síry a jejich využití u vybraných zánětlivých onemocnění

Využití sulfurických solí při detoxikaci, u revmatoidní artritidy a akutních onemocnění dýchacích cest Lektorky: MUDr. Záchová, MUDr. E. Kettmannová

Informace o seminářiZákladní cena: 299,00 Kč

Srdečně Vás zveme na nový cyklus odborných přednášek spolu s praktickým workshopem na téma Schüsslerovy soli v praxi lékaře a lékárníka.


O solích
Schüsslerovy soli jsou homeopaticky zpracované minerální látky v ředění D6 nebo D12. Jejich terapeutické využití je velmi široké a představuje užitečný nástroj pro praxi každého lékaře i lékárníka. Pochopení této léčebné metody na rozdíl od homeopatie nevyžaduje náročné dlouholeté studium a dobře se doplňuje s dalšími šetrnými metodami stejně jako s léčbou klasickou,

O našem novém vzdělávacím cyklu
Cílem nového vzdělávací cyklu je nabídnout vám postupně ucelený přehled všech 12 minerálních solí Dr. Schüsslera s důrazem na jejich využití v praxi z pohledu dvou zkušených odborníků a lektorů. Na každém semináři se blíže seznámíte se třemi minerálními solemi a vybranými diagnózami, u kterých je naši lektoři s dobrým výsledkem využívají. Důraz bude kladen na případy z klinické praxe a na diskuzi s účastníky.

Témata 3. semináře:
3 sulfurické soli - Kalium sulfuricum D6, Natrium sulfuricum D6, Calcium sulfuricum D6
Vybraná zánětlivá onemocnění

Detoxikace
Revmatoidní artritida
Akutní onemocnění dýchacích cest

Aktuální termín:
2. 11. 2021, 18, 00 - 19,30, online platforma ZOOM
Pozvánka s linkem na webinář Vám přijde nejpozději 1 den před konáním webináře.
Pokud Vám okamžitě po registraci nedorazí email s dalšími informacemi, zkontrolujte si prosím spam.

Těšíme se na setkání s Vámi!

O lektorech:
MUDr. Magdaléna Záchová
Od roku 1995 působí v medicíně, a to jak v klinické medicíně nemocniční, tak i ambulantní, se specializací anesteziologie a resuscitace, všeobecné lékařství.  Od roku 2010 se věnuje homeopatii, ve své praxi využívá akupunkturu, diagnostiku EAV, nově též fototerapeutické náplasti LifeWave. Zabývá se terapií psychosomatických onemocnění a rodinnou terapií.


MUDr. Eva Kettmannová
Homeopatka, celostní lékařka, specializací z interní medicíny a alergologie a imunologie. 18 let se věnuje homeopatii, je lektorkou léčebné metody 12 Schüsslerových solí, ve své praxi využívá EAV diagnostiku, Bachovy esence, Havajské esence a nově i fototerapeutické náplasti LifeWave. Věnuje se vzdělávání a lektorské činnosti v různých oblastech celostní medicíny. Je spoluautorkou webového portálu svethomepatie.cz a terapeutenavlne.cz. 

Aktuální termíny
02 11. 2021 18:00
Online platforma ZOOM
plnohodnotný záznam z webináře
Pořádá:

Health communication s.r.o.
info@healthcommunication.cz